Ana Sayfa

Kullanım Şartları İletişim Bilgilerimiz
KURUMSAL SİGORTA
BİREYSEL SİGORTA
HASAR İŞLEMLERİ
AKKAŞ HAKKINDA
BAŞVURU FORMU

Kullanım Şartları - Akkaş Sigorta
Kullanım Şartları
Akkaş Hakkında
Kullanım Şartları
İnsan Kaynakları Politikamız
Gizlilik Sözleşmesi

AKKAŞ SİGORTA'ya ait www.akkassigorta.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.

AKKAŞ SİGORTA internet sitesini ziyaret eden ve herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

AKKAŞ SİGORTA bu sayfada yer alan site kullanım şartlarında dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgiler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile, ilgili uluslar arası telif hakkı kanunları ile hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. AKKAŞ SİGORTA bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar siteyi sadece kişisel kullanım için ziyaret etme, görüntüleme hakkına ve yetkisine sahip olduklarını kabul ederler.

AKKAŞ SİGORTA internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır.

AKKAŞ SİGORTA sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

AKKAŞ SİGORTA internet sitesinde yer alan verilerde, hizmetlerde, ürün ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

AKKAŞ SİGORTA tarafından site içerisinde, üçüncü şahıslara ait diğer internet sitelerine bağlantı yerleştirilmesi ve kullanıcılar tarafından da üçüncü şahıs sitelerine bağlanılması halinde, kullanıcılar ilgili sitenin kullanım koşullarına tabidir. Üçüncü şahıs sitelerinin kullanılmasından dolayı oluşacak zarardan AKKAŞ SİGORTA sorumlu tutulamaz.

Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Akkaş Otomotiv - Akkaş Nissan - Akkaş Sigorta

Kullanım Şartları | Gizlilik Sözleşmesi | İnsan Kaynakları Politikamız

Tasarım & Kodlama:Özgüweb İnternet Hizmetleri